Cotygodniowe 50 free spinów z reload bonus w kasynie Fezbet

Odbierz 50 darmowych zakręceń cotydzień w frezbet1Cotygodniowy reload bonus od Fezbet to jedna z odnawialnych promocji tego kasyna. Tym samym, gdy tylko zrealizujecie już dodatki powitalne, będziecie mogli dołączyć do kolejnych, cennych wydarzeń tej strony. A tam nie lada gratka, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę prostotę realizacji regulaminu. 50 darmowych obrotów czeka na was zawsze co tydzień. Jedyne co musicie w tej sprawie zrobić, to dokonać depozytu na co najmniej 80 złotych (lub ekwiwalent w innej walucie, np. 20 euro).

Następnie, konieczne jest skontaktowanie się z obsługą klienta. Środki nie są bowiem wydawane automatycznie. Możecie napisać na wskazany adres mailowy lub bezpośrednio na czat na żywo, który działa całą dobę .Nie ma zatem znaczenia kiedy zgłosicie się po dodatek. Liczy się tylko to, aby w tygodniu wpłacić wskazaną wartość pieniężną. Gdy tylko otrzymacie free spiny i zaczniecie nimi obracać, pamiętajcie, że potencjalne wygrane to środki bonusowe. Konieczny jest 30-krotny nimi obrót. Dopiero wówczas będzie to realna gotówka, którą można wypłacić na swoje konto bankowe. Przy tym wszystkim maksymalna wartość jednego obrotu, który wykonacie nie może być większa niż 5€ i jest to warunek konieczny, bowiem w innym przypadku nie będzie to zaliczone do obrotu bazowego. Tym samym, konieczna będzie ponowna gra, aż do skutku i realizacji założeń.

O wszystkich warunkach i zasadach przypisanych do tej promcoji przeczytacie na stronie Fezbet, gdzie z tego miejsca zapraszamy. To tylko kilkanaście punktów, które znacznie przybliży was do wygrania większych pieniędzy. Czeka was dobra zabawa, którą jednocześnie możecie odnowić także w kolejnym tygodniu. W połączeniu z kolejnymi akcjami – dzieje się dużo.

Odbierz 50 darmowych zakręceń

Aktualne Promocje FEZbet


Skomentuj