Cotygodniowy reload bonus i do 250 free spinów w Dozenspins

Sprawdź swój cotygodniowy reload bonus w DozenspinsCenimy sobie ten moment, kiedy kasyna internetowe nie zapominają o stałych graczach. Niestety często tak jest, że po skorzystaniu z oferty powitalnej, nie mamy już za bardzo co liczyć na inne promocje. Na całe szczęście bonusy w kasynie Dozenspins są tego przeciwieństwem. Oferuje ono swoim klientom między innymi cotygodniowy reload bonus.

Cotygodniowy reload bonus w Dozenspins to akcja, która tak naprawdę w każdym tygodniu może mieć różną formę. Aktualnie do 27 października głównym bohaterem akcji jest bonusowy slot Phantasmic Fortunes od firmy ISoftBet. Ten tygodniowy bonus może przynieść nam zarówno doładowanie kwoty z depozytu jak i darmowe spiny. Oferta została podzielona na 5 etapów, a my samemu możemy skorzystać zarówno ze wszystkich, jak i jednego wybranego.

Istotą jest tutaj dokonanie wpłaty na konto, a następnie skontaktowanie się z czatem na żywo, gdzie konieczne jest podanie kodu bonusowego. Wygląda to następująco:

Kod bonusowy: (Fortunes_1) - minimalna wpłata 25 euro z bonusem 30% + 30 free spinów

Kod bonusowy: (Fortunes_2) - minimalna wpłata 50 euro z bonusem 40% + 40 free spinów + 1 DP

Kod bonusowy: (Fortunes_3) - minimalna wpłata 100 euro z bonusem 50% + 50 free spinów + 2DP

Kod bonusowy: (Fortunes_4) - minimalna wpłata 200 euro z bonusem 60% + 60 free spinów + 3DP

Kod bonusowy: (Fortunes_5) - minimalna wpłata 400 euro z bonusem 70% + 70 free spinów + 4DP

Z każdego bonusu możemy skorzystać tylko raz, a maksymalnie możemy otrzymać 500 euro. Dzięki temu łącznie możemy zgarnąć nawet 2500 euro oraz 250 free spinów na grę Phantasmic Fortunes. Każdy z tych bonusów posiada jednak warunek obrotu, który wynosi x30 przy maksymalnym zakładzie 5 euro. Dopiero po spełnieniu tych kryteriów można wypłacić pieniądze z konta.

Zgarnij bonus do 2500€

Aktualne Promocje Dozens Spins


Skomentuj