Cotygodniowy turniej slotów z pulą 225 000 zł w Betsson

Ogromny turniej kasyna Betsson z wygraną 45 000 PLN w gotówce dla zwycięzcyOgromny turniej kasyna w bonusie Betsson już przed wami! Każdego tygodnia firma wydawać będzie aż 750 nagród pieniężnych, z czego za pierwsze miejsce przysługiwać będzie oszałamiająca kwota 45 000 zł! Dobrze widzicie, gracie o czterdzieści pięć tysięcy złotych, do tego każdego tygodnia, bo wygrywać można wielokrotnie. Tym bardziej zachęcamy do rywalizowania w tym wspaniałym zdarzeniu. Wystarczy otworzyć dowolną grę slotową z oferty kasyna Betsson i grać za prawdziwe pieniądze.

Za każde 0,45 zł otrzymacie 1 punkt w rankingu. Liczy się zatem wasza aktywność, ale też odrobina szczęścia. Jeśli bowiem stale będziecie wygrywać, wasza pula będzie rosnąć bez żadnego wkładu własnego. Brzmi dobrze? Co więcej, najlepszych 100 graczy w codziennych zawodach podzieli się kwotą 22 500 zł. Jest zatem mnóstwo okazji do tego, by wygrać dużo gotówki, co potwierdza następująca deklaracja Betsson: „Graj w dowolne gry slotowe i walcz co tydzień o część puli 225 000 PLN. Każdego tygodnia do zgarnięcia 750 nagród pieniężnych, a do zwycięzcy trafi oszałamiające 45 000 PLN! Nagrody nie posiadają wymagań obrotu ani żadnych ograniczeń, a co tydzień możesz wygrać nową.” Spis turniejów od 17 września aż do 7 października znajdziecie na stronie organizatora. W każdym z nich czeka dokładnie 225 000 złotych, zatem mówimy tu o galaktycznej kasie!

Wszystkie niezbędne informacje widoczne są w regulaminie promocji. To tam znajdziecie przykład tego, jak wygląda zbieranie punktów oraz jakich norm dokładnie musicie się trzymać, by grać o pieniądze. W razie pytań i uwag możecie w każdej chwili napisać do obsługi klienta, ponieważ ta działa przez czat na żywo, całą dobę.

Wygraj 45 000 PLN w gotówce

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj