Cztery tygodnie pełne nagród z Nowym Rokiem w Betssson

Cztery tygodnie wyzwań i turniejów w BetssonBetsson wchodzi w nowy rok razem z czterema tygodniami wyzwań i turniejów. Za ich sprawą gracze będą mogli liczyć na prezenty w postaci darmowych obrotów jak również doładowań gotówkowych. Kto zatem wie, być może uda się wam sięgnąć po wszystkie te premie, jednocześnie inwestując wyłącznie minimalne środki własne?

Jeśli jesteście taki zagadnieniem zainteresowani, wystarczy przejść na stronę operatora i zapisać się do promocji. Dostępna jest dla każdego zarejestrowanego użytkownika i w pierwszej kolejności gwarantuje bonus od wpłaty na poziomie 100%. W ten sposób doładujecie swoje konto na ekstra 200 złotych, które pomoże podbijać późniejsze wideo sloty czy też gry stołowe i na żywo. Dodatkowo, na stornie widnieje rozpiska czterech tygodni konkretnych wyzwań. Za ich sprawą do 02.02 włącznie możecie się ubiegać o bonusy. Na początek sprawa trwa od 6 do 12 stycznia. W tym czasie promocja dotyczy gier NetEnt. Jeśli obrócicie w nich nie mniej niż 400 złotych, sięgniecie po premię w postaci 25 darmowych obrotów. Następnie czekać będzie bonus doładowania, gdzie zebrać można nawet 160 złotych łącznie. Kolejne promocje startują bezpośrednio w dniach 13, 17, 24 oraz 31 stycznia. Pełną rozpiskę, łącznie z wypisanymi nagrodami, możecie znaleźć na stronie Betsson. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać ze wszystkich takich dodatków po kolei. Firma nie ogranicza z tym swoich graczy.

W promocji istnieje oczywiście regulamin. To on określa warunki i zasady wszystkich bonusów, które rozpisaliśmy i przedstawiliśmy powyżej. Warto się z nimi zapoznać jeszcze przed startem swojej zabawy, dzięki czemu całość będzie w pełni przejrzysta i prosta w użytkowaniu.

Odbierz atrakcyjne bonusy noworoczne

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj