Darmowe obroty z weekendowym cash backiem w Betsson

Spiny i Bonusback w BetssonBetsson to jedno z naszych ulubionych kasyn online. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że zapewnia ono swoim klientom pełno promocji i to w każdym tygodniu czy miesiącu! Tak jest też i teraz, gdyż można liczyć na zdobywanie darmowych spinów oraz zwrotu na konto.  Od początku maja każdy z klientów kasyna Betsson ma okazję co tydzień zgarniać darmowe spiny na wybranym slocie, jak i również zdobywać specjalny bonusback 10% za weekendowe zakłady w Live Casino. Promocja ta wystartowała 2 maja, od godziny 00:00 i będzie dostępna dla graczy do 26 czerwca 2022 roku, do godz. 23:59 (CEST). Zainteresowane osoby zarówno do spinów, jak i cashbacku muszą się zapisać do promocji. Oferta z darmowymi spinami jest aktywna codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 00:00-23:59 (CEST). Oferta ze zwrotem na konto aktywna jest od soboty do niedzieli, w godz. 00:00-23:59 (CEST).

W przypadku darmowych spinów niezbędne jest obstawienie co najmniej 135 złotych w promocyjnej grze tygodnia. Dzięki temu można dostać w nagrodę 10 darmowych spinów do wykorzystania na tej samej grze. Ważne jest to, że z promocji można skorzystać 3 razy dziennie, więc do zdobycia jest 30 spinów. Spiny będą ważne przez 3 dni.  Cashback naliczany jest z naszych strat weekendowych w kasynie na żywo i można liczyć na 10% od kwoty 4.5 do 450 złotych.

Konieczne jest spełnienie dodatkowych warunków: cashback obrót x1 w czasie 7 dni, wygrane z free spinów obrót x35 w czasie 3 dni. Można w czasie obrotu postawić do 27 złotych na jeden zakład.

Odbierz cash back z free spins

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj