Darmowe spiny i bonusy na 14 urodziny w Betsafe

Bonus na 14 urodziny BetsafeBetsafe obchodzi właśnie swoje 14. Urodziny. To wielkie wydarzenie dla kasyna będzie też nie lada wyzwaniem i przygodą dla wszystkich tych, którzy posiadają tam aktywne konta. Możecie od razu dołączyć do zmagań, szczególnie, że firma opracowała dla was dwa rodzaje propozycji. Pierwsza z nich gwarantuje otrzymanie jednorazowego bonusu na poziomie 100% wpłaty do 200 złotych. Właśnie taką kasę możecie wywalczyć już teraz.

Wystarczy się zalogować i przejść do działu płatności. Jakby tego było jednak mało, zdecydowano się zaprezentować listę propozycji na cały miesiąc i nawet jeszcze dłużej. Co ważniejsze, swoich sił możecie próbować w każdym takim wydarzeniu, bez żadnego większego ograniczenia ilościowego. A jak wiemy, im więcej, tym lepiej! Wyzwania od Betsafe opisane są w specjalnym harmonogramie, który znajdziecie po zalogowaniu się na stronie operatora. Jedną z takich propozycji jest Wyścig, tak opisany przez firmę: „Za każde 400 PLN obrócone w grach NetEnt dostaniesz 25 darmowych spinów do Dead or Alive 2. Łącznie nawet 200 darmowych spinów w 2020 roku!” – oczywiście wszystkie te propozycje dotyczą konkretnych dat, które możecie znaleźć i poznać. Ten konkretny turniej potrwa od 6 do 12 stycznia. Od razu po tym ruszają następne bonusy, a w każdym z nich czekają konkretne niespodzianki i dalsze premie, które uzupełnią wasze konto gracza lub bezpośrednio kieszenie.

Jeśli zatem szukacie dłuższego wyzwania, które przełożyć się może na kilka odrębnych promocji, zdecydowanie polecamy wam zajrzeć na stronę Betsafe. Firma jest otwarta na wszystkich chętnych graczy, zatem nie zwlekajcie. Pamiętajcie tylko się najpierw zapisać, co jest w tym przypadku po prostu jednym kliknięciem we wskazany przycisk.

Odbierz atrakcyjne bonusy

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj