Darmowe żetony w mini grze Banzai Flip w bonusie Unibet

Graj o 100 euro we flipach BanzaiKlienci kasyna Unibet, którzy cenią sobie grę w pokera, mogą korzystać z wielu ciekawych bonusów pokerowych. Teraz mamy do czynienia z akcją we flipach Banzai. Dzięki temu można zdobyć 100 euro. Jako klient kasyna Unibet możesz się przygotować na flipy! Co tydzień kasyno daje klientom darmowy żeton do wykorzystania w minigrze Banzai Flip. Wystarczy się zalogować się i go odebrać. Czekać na Ciebie będzie dziesięciu rywali, a każdy żeton może zapewnić wygraną do 100 euro. Każdy z klientów może zgarnąć do dziewięciu żetonów każdego dnia, grając w pokera za prawdziwe pieniądze. Do tego obecne są srebrne i złote żetony, które jeszcze bardziej zwiększają szanse na wygraną. Promocja trwa od 23.01.2023, godz. 00:00 UTC do 28.02.2023, godz. 23:59 UTC.Klienci muszą dojść do 30 flopów w grach cashowych z niskimi stawkami bądź też 20 flopów w Banzai za 1 euro, ewentualnie wziąć udział w pięciu turniejach Sit & Go z niskimi stawkami lub w czterech turniejach HexaPro za brązowy żeton.

Klienci muszą dojść do 30 flopów w grach cashowych ze średnimi stawkami bądź też 20 flopów w Banzai za 5 euro, ewentualnie wziąć udział w pięciu turniejach Sit & Go ze średnimi stawkami lub w czterech turniejach HexaPro - srebrny żeton.

Klienci muszą dojść do 30 flopów w grach cashowych z wysokimi stawkami bądź też 20 flopów w Banzai za 20–50-euro, ewentualnie wziąć udział w pięciu turniejach Sit & Go z wysokimi stawkami lub w czterech turniejach HexaPro - złoty żeton.

Bardzo ważne jest to, że gracze mogą zdobyć do 3 żetonów każdego rodzaju w ciągu jednego dnia.

Zagraj o 100 euro w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj