Do 12 000 zł cash back co tydzień w promocji Powbet

Do 12 000 zwrotuz live casino w PowbetPorażki są wpisane w nasze życie. Nie da się bowiem wygrać wszystkiego. Tak mamy między innymi w kasynach internetowych, gdzie można w danym dniu czy tygodniu stracić mniejsze bądź większe sumy. Warto jednak pamiętać, że coraz więcej kasyn proponuje nam zwrot części przegranych środków. Z taką sytuacją spotkamy się w bonusie Powbet. Prezentowana przez nas promocja dostępna jest wyłącznie dla tych klientów kasyna, którzy uczestniczą w programie lojalnościowym i mają jeden z trzech najwyższych poziomów. Promocja ta trwa każdego tygodnia, od poniedziałku do niedzieli. Wliczane są w nią jedynie przegrane poniesione w kasynie na żywo. Zwrot zależny jest od statusu:

Ekspert: 5% cashbacku do 1000 euro bądź 4000 złotych

Mistrz: 10% cashbacku do 2000 euro bądź 8000 złotych

Zwycięzca: 15% cashbacku do 3000 euro bądź 12 000 złotych

Każda kwota obliczana jest według wzoru, z którym dokładnie można zapoznać się na stronie internetowej kasyna. W każdy poniedziałek należy zgłosić się do kasyna poprzez live czat, że chcemy odebrać cashback. W innym wypadku środki nam przepadną. Kiedy już dostaniemy cashback na konto, to musimy pamiętać o tym, że należy obrócić go w kasynie co najmniej 1 raz.

Osoby, które nie mają tak wysokiego poziomu w programie VIP, w każdym tygodniu z gier na żywo mogą liczyć na cashback w wysokości 10% do kwoty 150 euro bądź 600 złotych. Ponadto warto pamiętać o innych promocjach, jak 50 darmowych spinach za depozyt od 80 złotych czy też ofercie +50% do 2800 złotych i 50 free spinach za depozyt weekendowy.

Odbier cash back do 12 000 zł

Aktualne Promocje Powbet


Skomentuj