Do 175 free spinów ze slotem Book of Dead w Betsson

Darmowe obroty ze slotem Book of DeadLubicie darmowe zakręcenia? Na pewno! To w końcu jeden z ciekawszych i przyjemniejszych dodatków w kasynach internetowych. Możecie po nie sięgnąć na Betsson, do czego zresztą gorąco zachęcamy. Marka ta oferuje nawet 175 sztuk każdego tygodnia.

I nie piszemy o tym bez powodu, bowiem bonus jest całkowicie odnawialny, co oznacza, że między poniedziałkiem a niedzielą możecie po niego sięgać jednokrotnie, po czym następnego tygodnia zrealizujecie go raz jeszcze. Zagadnienie podzielono do tego na trzy poziomy, dzięki czemu gracze będą mieli świadomość, że zagrają osoby ceniące niskie stawki, ale też takie, które inwestują znacznie pokaźniejsze środki i chcą grać nie tylko o dobrą zabawę i adrenalinę, ale też o pokaźniejsze sumy. Cel promocji jest prosty. By otrzymać paczkę 25 darmowych obrotów, konieczne jest zdeponowanie 50 złotych i obrócenie dwukrotnie większej wartości (100 zł). Jeśli chcecie kolejną paczkę, a należy je zbierać jedna po drugiej – nie da się na raz – wpłaćcie na konto 200 złotych i obróćcie dwa razy tyle. Przy stu obrotach z trzeciego poziomu wymóg jest jeszcze wyższy – 500 złotych wpłaty oraz 1 000 złotych obrotu. Dzięki temu osiągniecie pełny poziom i zyskacie maksymalną dawkę zakręceń z tego tygodnia. Zrealizujecie je wszystkie w automacie Book of Dead, który jest jednym z najpopularniejszych klasyków tego rodzaju na świecie.

Jak pisze nam Betsson - Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innych produktach. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

Odbierz do 175 darnowych obrotów

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj