Do 2 500 zł cashbacku do odbioru w promocji od HotSlots

10% CASHBACKU DO 2500 PLN w kasynie hotslotsJak dobrze wiemy, nie zawsze mamy szczęście w kasynie, a niektórzy przegrywają więcej, niż są w stanie wygrać. Niestety oznacza to utratę pieniędzy. Na całe szczęście mamy do czynienia w wielu miejscach z cashbackiem, czyli zwrotem części z przegranych. Z taką sytuacją mamy do czynienia między innymi w promocji HotSlots Casino, gdzie można liczyć na 10% zwrotu.

Specjalna oferta w tym kasynie to zapasy w grach BF Daily Jackpot! Każdy z klientów może zakręcić bębnami z 10% Cashbackiem do 2500 PLN. Żeby zacząć, po prostu należy wpłacić co najmniej 50 PLN. Promocja obowiązuje co tydzień między piątkiem, godz. 00:00 a czwartkiem, godz. 23:59 (CEST). Podstawowym warunkiem tej promocji jest to, że obejmuje ona jedynie straty, które ponoszone są na wszystkich grach BF Daily Jackpot. Minimalna wymagana wartość stawek to 1250 PLN, czyli dokładnie tyle należy postawić, aby móc skorzystać z cashbacku. Przy tym minimalna kwota z cashbacku do odebrania wynosi 50 PLN, czyli trzeba zanotować straty wynoszące minimum 500 PLN. Maksymalna wartość nagrody w tej promocji to 2500 PLN. Warto wiedzieć, że cashback dla gracza zostanie przypisany do konta jako gotówka bez wymagań obrotu. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo większość kasyn wymaga jeszcze od graczy dodatkowego obrotu cashbackiem, co często stanowi problem. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie całej akcji na stronie kasyna HotSlots.

Warto też pamiętać o tym, że w każdym tygodniu można w kasynie skorzystać z reload bonusu, gdzie do odebrania jest doładowanie o wartości 100% do 250 PLN na wybrane sloty serii Bonanza od Pragmatic Play!

Odbierz cash back do 2 500zł

Aktualne Promocje HotSlots


Skomentuj