Do 20 darmowych spinów w slocie Divine Fortune w Unibet

Free spiny i Divine Fortune - promocja w kasynie UnibetJuż od dawna wiele osób poszukuje w kasynach darmowe spiny, gdyż jest to najlepsza okazja ku temu, aby bez ryzyka zagrać o konkretne wygrane w kasynach. My również szukamy takich okazji dla naszych czytelników i czytelniczek. Mamy teraz świetną okazję do zdobywania free spinów i to co tydzień. Powraca bowiem promocja w kasynie Unibet, gdzie można liczyć nawet na 20 darmowych spinów w piątki.

W ofercie kasyna Unibet znów pojawiła się wyjątkowa piątkowa promocja, jaką są darmowe spiny w Divine Fortune. Jest to akcja, z której skorzystać mogą wszyscy gracze. W każdy piątek uruchamiane jest bowiem specjalne koło z darmowymi spinami. Będziemy mieć wtedy 3 godziny od 18:00 do 21:00, aby nim zakręcić i sprawdzić, ile darmowych spinów udało się na wylosować. Otwieramy wtedy grę Divine Fortune, ukazuje się nam koło, na którym zaznaczone są spiny do 3 do 20. Na tym polu, na którym wyląduje znacznik, tyle spinów dostaniemy.

Jest to o tyle atrakcyjna oferta, gdyż nie jest tu konieczne wpłacanie środków czy też obstawianie zakładów, z czym wiąże się praktycznie każda oferta z darmowymi spinami. Tutaj po prostu za darmo dostajemy jedną szansę zakręcenia kołem. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby zalogować się do kasyna, otworzyć koło między 18:00 a 21:00 i zakręcić tym kołem - możemy wtedy zdobyć nawet do 20 free spinów. Te zostaną nam przyznane na konto od razu. Wykorzystać je można wyłącznie w grze Divine Fortune. Ewentualne wygrane z free spinów trafią od razu na konto bonusowe. Następnie musimy je obrócić co najmniej 25 razy, a sama ta czynność może być wykonana jedynie w grach slotowych marki Netent.

Odbierz do 20 free spins

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj