Do €200 z 35 free spinami w weekendy w GGbet

Weekendowa oferta w GGbetWeekend to czas odpoczynku, gdy większość z nas może zapomnieć o pracy czy innych obowiązkach. To również te 2 czy 3 dni, kiedy możemy oddać się swoim ulubionym czynnościom. Dla sporej grupy osób jest to gra w kasynie. Szczególnie ważne w tym okresie są promocje, dzięki którym rozgrywka weekendowa może być jeszcze przyjemniejsza. Na ciekawą akcję możemy liczyć w kasynie GGbet, gdzie w każdy weekend do zdobycia jest bonus pieniężny i free spiny.

Kasyno GGbet dba mocno o swoich klientów. Tutaj dostępny jest weekend bonus, który należy aktywować. Po tym pozostaje nam do wykonania najważniejsze zadanie: wpłacenie 3 depozytów, z których każdy będzie miał wartość co najmniej 60 złotych. Dzięki spełnieniu tych warunków dostaniemy na swoje konto +100% bonusu od sumy depozytów, a maksymalnie na nasze konto trafić może do 800 złotych. Jednocześnie dostaniemy w prezencie 35 free spinów do zagrania w grze Wolf Fang od firmy Spinomenal. Spiny te będą ważne 1.5 złoty każdy.

Obowiązują nas tutaj oczywiście warunki obrotu bonusem. Ten bowiem ważny będzie przez 5 dni. W tym czasie środki z bonusu musimy obrócić minimum 40 razy, zaś wygrane z free spinów minimum 30 razy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej.

Odbierz do €200 z 35 free spinami

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj