Do 2000€ w cotygodniowym cash backu w Vulkan Vegas

Odbierz zwrot przegranych środków w Vulkan Vegas do 2000€Zwrot gotówki od zawsze stanowił dla nas bardzo dobrą nagrodę pocieszenia. Bywają przecież takie dni czy nawet tygodnie, kiedy ewidentnie opuściło nas szczęście w pokerze, na ruletce czy automatach. W takiej sytuacji mniejszy lub większy cashback stanowić będzie faktycznie coś, co można nazwać dobrym deserem po złym obiedzie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się ten bonus w Vulkan Vegas.

Vulkan Vegas to jedno z bardziej popularnych kasyn internetowych, więc nie dziwi fakt, że coraz częściej poszukiwane są o nim informacje. Wzięliśmy tym razem na warsztat cashback, który obowiązuje w nim w każdym tygodniu. Klienci na podstawie swoich wpłat, wypłat, nagród i programu lojalnościowego mogą liczy na zwrot, który wyniesie nawet do 8000 PLN! Na stronie tego operatora hazardowego można wyczytać, że obliczany jest on według następującego wzoru: (Wpłaty-(Wypłaty+Nagrody))*k. W tym wypadku litera K oznacza status gracza w programie lojalnościowym. Tych występuje 10, z czego 9 nagradza graczy następującym zwrotem:

Luxor, Caesars Palace – 3%

Bellagio, Wynn – 5%

Paris, Escallibur – 7%

Venetian, New York – 9%

Vulkan – 12%

Aby otrzymać zwrot gotówki musimy mieć co najmniej status Luxor oraz dokonać wpłaty w tygodniu na konto za minimum 80 PLN. W poniedziałek na nasze konto bonusowe ląduje cashback, który podlega warunkom obrotu. W ciągu kolejnych 5 dni należy go obrócić co najmniej 5 razy w kasynie. Jak już wspomnieliśmy, maksymalnie można dostać nawet do 8000 PLN!

Odbierz cash back do 2000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj