Do 4000 zł na start w bonusie powitalnym 7Signs

Skorzystaj z promocji powitalnej 7Signs i zgarnij 4000złPromocja powitalna w kasynie 7Signs to wiele możliwości wyboru odpowiedniego bonusu. Jedną z dostępnych na stronie premii jest dodatek od pierwszych trzech depozytów. W ten sposób możecie sobie zapewnić nawet 4 000 złotych w gotówce. Jeśli zatem interesują was mocne dodatki i chcielibyście skorzystać z unikatowej premii na start przygody hazardowej, będzie to pomysł nad którym warto się pokłonić. Co na was czeka dokładnie? Powiększenie pierwszej wpłaty o 100% i potem dwóch kolejnych o odpowiednio 50%! W ten sposób zagwarantujecie sobie dodatkowe możliwości, o które trudno by było się pokusić normalnie. Stąd też oferta 7Signs jest tak atrakcyjna. A to przecież wciąż nie wszystko.

Kasyno oferuje kilka innych dodatków, w tym na cashback od oferty klasycznej i na żywo, ale też wypłacanie darmowych obrotów za każde wpłacone 1€. Jest w czym przebierać. Zestawienie o którym wszak piszemy jest tym, na którym chcielibyśmy skupić teraz szczególną uwagę. Ostatecznie bowiem to gotówka tego pokroju może zapewnić ogromne możliwości. Przy tym wszystkim nie zapomniano o graczach niskich stawek, którzy to muszą zdeponować zaledwie 80 złotych (przy każdym z 3 depozytów), by otrzymać wsparcie. I w ten sposób zapewnicie sobie najpierw 100% do 2 000 złotych, a potem po 50% do 1 000 złotych każdorazowo.

Więcej informacji o promocji powitalnej znajdziecie na stronie 7Signs. To właśnie tam widnieje kompletny regulamin. Jego warunki i zasady określają potencjalne terminy, wymagany obrót i wszelkie inne wskaźniki, którymi możecie się zainteresować podczas swojej gry. Zachęcamy do lektury, zwłaszcza, że to tylko kilka cennych punktów do realizacji.

Odbierz gotówkę

Aktualne Promocje 7Signs


Skomentuj