Do 600 zł cash back w Live Casino w Powbet

Zwrot z gier na żywo do 600 zł w PowbetPrzegrane w kasynach są czymś, do czego musimy się przyzwyczaić. Na tym bowiem polega szczęście. Raz uda się nam wygrać, raz niestety wygrana przejdzie nam koło nosa. Gorzej jest w tych sytuacjach, kiedy tych drugich mamy jednak więcej i nasze konto zostaje uszczuplone o wybraną sumę. Na całe szczęście możemy w wielu kasynach skorzystać z cashbacku. Ofertę dla nas ma między innymi Powbet.

Gry na żywo cieszą się dużym powodzeniem. Atmosfera w nich panująca może nas skłonić do stawiania większych stawek. Generować to może większe wygrane lub przegrane. W kasynie Powbet w sekcji na żywo mamy od czynienia z cotygodniowym zwrotem dla graczy. Naszym zadaniem jest granie od poniedziałku do niedzieli w sekcji Live. Nasze przegrane są zliczane przez system. Możemy na zakończenie tygodnia skontaktować się z kasynem poprzez czat na żywo i poprosić o zwrot części przegranych środków. Te są dla nas obliczane na podstawie specjalnego wzoru, który znajduje się na stronie kasyna Powbet.

Cashback live możliwy jest do otrzymania w wysokości 10% do kwoty 600 złotych lub 150 euro. Minimalna wartość to zaś 20 złotych lub 5 euro. Otrzymany cashback należy następnie obrócić w kasynie minimum 1 raz. Potem zaś środki można wypłacić z konta bądź zagrać za nie w innych grach. Więcej o ofercie na stronie kasyna Powbet.

W ofercie kasyna Powbet znajdziemy także cotygodniowy cashback 15% do kwoty aż 12 000 złotych, jak i również wiele innych ciekawych promocji, w tym weekendowy bonus +50% do 2800 złotych i 50 free spinów.

Odbierz cashback do 600 zł

Aktualne Promocje Powbet


Skomentuj