Do 8000 euro tygodniowo z pokerowym wyścigiem Unibet

Wyścig do Flopa o 40 000 euro w promocji pokerowej UnibetPrzed nami kolejne ciekawe promocje w kasynie Unibet, które związane są z bonusem pokerowym. Na graczy czeka między innymi wyścig o flopa, gdzie do rozdania jest aż 40 000 euro. Znany wielu graczom wyścig do Flopa w Pokerze wreszcie powraca do Unibet! Celem te wyjątkowe gry jest zebranie punktów poprzez osiąganie flopów na stołach cashowych. W takim wypadku im więcej flopów osiągniemy, tym wyżej wspinamy się w rankingu!

W tym miesiącu kasyno Unibet przygotowało aż 40 000 euro do rankingu na stołach do gier cashowych. Tygodniowo do zgarnięcia będzie więc aż 8000 euro. Każdy z graczy będzie mieć pięć szans na wygranie dodatkowej gotówki i rozegranie wielu pokerowych rozdań!Zainteresowane osoby w lobby gier cashowych powinny grać na kwalifikujących się stawkach. Rywalizujemy z innymi graczami w pokera, zbieramy punkty w rankingu, wspinamy się w tabeli! W ramach akcji można zagrać na trzech różnych poziomach o różnych wartościach.

Za każdym razem, gdy osiągniemy flopa na stole do gry cashowej, dostaniemy punkty. Możemy także zbierać dodatkowe nagrody, grając w Happy Hours. Dostaniemy jeden punkt za każdego osiągniętego flopa. Nasze punkty zostaną pomnożone w zależności od stawki.

Gracze będą mieli do dyspozycji trzy różne poziomy stawek (low, mid, high).

Low (niskie): NL/PL10, NL/PL25, DSL100

Mid (średnie): NL/PL50, NL/PL100, SSM10

High (wysokie): NL/PL200, NL/PL400

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji na stronie internetowe kasyna Unibet. Warto także zapoznać się z innymi ciekawymi promocjami związanymi z grami pokerowymi i nie tylko w tym kasynie.

Wygraj do 8 000 tys euro

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj