Do 900 zł cash backu z kasynem na żywo w bonusie Myepmire

Cotygodniowy Live Cashback w MyEmpirePorażki wpisane są w naturę graczy. W związku z tym trzeba być nastawionym na przegrane zakłady. Niemniej jednak każda porażka boli, zwłaszcza w sytuacji, gdy jest ich więcej. Dobrze, że coraz więcej kasyn oferuje nam cashback, czyli zwrot na konto. Z taką sytuacją mamy do czynienia w kasynie MyEmpire, gdzie raz w tygodniu można odebrać 25% do 900 złotych.

Specjalna cashbackowa promocja w kasynie MyEmpire, dostępna jest dla klientów w każdym tygodniu. Związana jest ona z zakładami postawionymi od poniedziałku do niedzieli. Jednak obejmuje tylko pieniądze wydawane w kasynie na żywo. To właśnie w grach prowadzonych przez krupierki i krupierów liczą się zakłady i naliczana jest nasza kwota zwrotu. Przegrane netto ze środków wpłaconych na konto następnie są mnożone przez 25%. Kasyno zatem może szybko obliczyć kwotę zwrotu. Minimalna kwota cashbacku wynosi 22.5 złotych, zaś maksymalnie możemy liczyć na 900 złotych.

Nasz cotygodniowy cashback nie jest jednak przyznawany automatycznie na konto, więc koniecznie należy skontaktować się z obsługą klienta mailowo lub poprzez czat na żywo. Naszą kwotę zwrotu musimy potem obrócić w kasynie tylko 1 raz. Po spełnieniu tych prostych warunków można potem pieniądze wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalsze zakłady. W kasynie znajdziemy również inny cashback, który przeznaczony jest dla osób z co najmniej 3. poziomem w programie lojalnościowym. Gwarantuje on nawet do 15% zwrotu do kwoty 13500 złotych!

Odbierz do 900zł cash backu

Aktualne Promocje MyEmpire


Skomentuj