Do 900 zł zwrotu przegranych środków w Neon54

Cashback ze Snoop DoggiemNeon54 to kasyno online, które wyróżnia się na rynku. Przede wszystkim tym, że zapewnia swoim nowym klientom możliwość wyboru bonusu na start. Opcji na początek mamy 5, a wśród nich znajduje się także cashback o wartości 10%. Pokażemy zatem, na czym polega ta i inne promocje powitalne w tym kasynie.

Bardzo interesujące jest to, że Neon54 wprowadziło na swojej stronie wizerunki znanych gwiazd muzyki. Nie są to ze względów licencyjnych dosłowne postaci z pierwszych stron, ale mają podobny wygląd i nazwy. Dzięki temu możemy wybrać bonus, który reprezentowany jest przez zespół Kiss, Madonnę, Daft Punk czy też Dawida Bowiego. Ostatnią postacią jest Snoop Dogg i to właśnie z nim związany jest cashback powitalny.

Naszym zadaniem jest zatem założenie konta i podczas procesu rejestracyjnego wybrać Bonus Powitalny SpoonDog. Po jego aktywacji niezbędne jest wpłacenie środków na konto, a potem obstawianie zakładów w kasynie. Neon54 zapewni nam zwrot środków w wysokości 10% z przegranych, a maksymalnie dostać możemy do 900 PLN. Środki wliczają się z przegranych z pierwszego depozytu, do jakich dojdzie w czasie pierwszych 48 godzin od aktywacji. Minimalna kwota zwrotu to 22.5 PLN. Warunkiem dodatkowym jest obrócenie kwotą zwrotu co najmniej raz w kasynie.

To jednak nie wszystko, gdyż osoby, które za bardzo nie lubią cashbacku, mogą zdecydować się na inny bonus na start:

Pakiet Powitalny Kriss - mamy tu 3 bonusy za 3 pierwsze depozyty do kwoty 4500 PLN.

Bonus powitalny Miradona - mamy tu bonus +100% do 3600 PLN i 200 darmowych spinów.

Bonus Powitalny David Bowle - mamy tu bonus +50% do kwoty 4500 PLN.

Bonus Powitalny Craft Pank - mamy tu darmowe spiny za depozyt. Każde 4.5 PLN to 1 spin (max do 500).

Odbierz cash back do 900 zł

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj