Do 900zł cash backu z kasynem na żywo w OhMySpins

Odbierz swój live cashback w promocji kasyna OhMySpinsKasyno online Oh My Spins wyróżnia się tym na rynku, że oferuje swoim klientom cotygodniowe promocje. Polegają one na tym, że co tydzień korzystać możemy z tego samego, więc mamy to, co już znamy i lubimy. Jedna z takich promocji w tym kasynie związana jest z cashbackiem z gier na żywo, gdzie można dostać do 900 złotych w bonusie gotówkowym. W Oh My Spins obowiązuje specjalna oferta, dzięki której można dostać 25% zwrotu na konto. Dostępna jest tylko dla tych graczy, którzy korzystają z gier na żywo. Przez cały tydzień obstawiamy swoje zakłady, a w niedzielę możemy ubiegać się o zwrot części z przegranych środków. Kwota naszego cashbacku będzie obliczona na podstawie wzoru: (wszystkie depozyty w tygodniu - środki z innych wpłat promocyjnych - suma wypłat w tygodniu - cały bonus przyznany w czasie promocji) x 25%

Dzięki temu można w każdym tygodniu dostawać nawet do 900 złotych zwrotu. Minimalna kwota cashbacku to z kolei 22.5 złotych. Taki cashback należy potem obrócić w kasynie co najmniej 1 raz, aby wypłacić środki z kasyna lub przeznaczyć je na inne zakłady. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie kasyna Oh My Spins.

Warto wiedzieć, że dostępny jest drugi cotygodniowy cashback, gdzie w zależności od poziomu w programie lojalnościowym zdobyć można 5, 10 lub 15% zwrotu na konto. Maksymalnie do odebrania jest 13500 złotych.

Ponadto w każdym tygodniu mamy dwa stałe bonusy od depozytu. Jeden zapewnia 50 darmowych spinów, drugi zaś bonus +50% do 3150 złotych i 50 darmowych spinów.

Odbierz cash back do 900 zł

Aktualne Promocje Oh My Spins


Skomentuj