Do podziału pula 50,000 PLN w Hyper Joker w Unibet

Turniej z Jokerem w tle w kasynie UnibetKasyno Unibet jak w każdym tygodniu oferuje dla nas ciekawe promocje czy możliwość wzięcia udziału w turniejach oraz bonusowych loteriach. Do niedzieli możemy teraz wziąć udział w akcji związanej z grą Hyper Joker, gdzie najlepszy z graczy zdobędzie dla siebie aż 12 500 złotych!

Nowe wydarzenie z serii Turniej o Szczęśliwy Spin w kasynie Unibet rozpoczęło się 23 kwietnia i trwać będzie do 30 kwietnia. Jest to oferta skierowana do wszystkich klientów z aktywnym kontem. Aby z niej jednak skorzystać trzeba najpierw zapisać się na stronie promocyjnej. Następnie do końca turnieju musimy obstawiać nasze zakłady na wspomnianą grę Hyper Joker. Każdy z naszych spinów musi mieć kwotę minimalną od 1 złotych. Każda zaś wygrana da nam tutaj punkty do rankingu. Obliczane są one na podstawie naszej wygranej dzielonej przez stawkę. Wiadomym jest zatem, że najwięcej zyskają ci, którzy będą mogli liczyć na wyższe wygrane przy mniejszych stawkach.

Na zakończenie turnieju przyznanych zostanie aż 250 nagród wedle miejsca graczy w tabeli.

1. miejsce 12 500 złotych

2. miejsce 6250 złotych

3. miejsce 3500 złotych

4-6. miejsce po 1500 złotych

7-10 miejsce po 500 złotych

11-50. miejsce po 250 złotych

Dobrze jest wiedzieć, że nagrody są tu gotówkowe i nie są obciążone dodatkowymi warunkami obrotu w kasynie. Na stronie Unibet można zapoznać się z pełnym regulaminem akcji. Zachęcamy również do sprawdzenia innych promocji i turniejów aktywnych w najbliższym czasie w tym kasynie internetowym.

Zawalcz o 12 500 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj