Do rozdania 25 000 darmowych spinów w Vulkan Vegas

Odbierz swoją część free spins z Vulkan VegasKasyna internetowe bardzo lubią rozdawać swoim klientom darmowe spiny, gdyż to świetna okazja do promocji, angażowania graczy, zaś my możemy z tego korzystać. Dzięki temu zyskamy szansę na zdobycie mniejszych lub większych wygranych dzięki żetonom bez ryzyka. Dziś prezentujemy taką szansę, na jaką można liczyć w kasynie Vulkan Vegas.

Prezentowana przez nas promocja w kasynie Vulkan Vegas dostępna jest od 1 do 11 października. Została ona przygotowana wraz z firmą Oryx gaming, której sloty oczywiście można znaleźć w ofercie tego kasyna. Z akcji skorzystać może każdy z klientów, który po prostu będzie obstawiał zakłady na wyznaczonych do tego slotach. W tym wypadku są to dwa automaty: Super Sevens, Kings and Jewels. Nie ma tutaj stawki minimalnej (poza tą w grach), jednak warto mieć na uwadze zasady w grze.

Za każde wydane przez nas 10 euro dostaniemy kupon, dzięki któremu możemy zdobyć darmowe spiny. Ponadto dzięki zakładom i wygranym będziemy zdobywać punkty, które następnie pomogą nam znaleźć się jak najwyżej w tabeli najlepszych graczy. Mamy tu, o co grać, albowiem łącznie przez cały czas trwania akcji do rozdania będzie aż 25 000 darmowych spinów! Są zatem spore szanse, że i na nasze konto trafi ich odpowiednia ilość. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej kasyna Vulkan Vegas. Polecamy również zapoznanie się z innymi turniejami i ciekawymi promocjami, z jakimi w najbliższym czasie można mieć styczność na stronie kasyna.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj