Dokonaj 5 depozytów i odbierz do 1000€ w Vulkan Vegas

Sprawdź sobotnią promocję w Vulkan Vegas i odbierz do 1000€Bardzo cenimy sobie te kasyna, które nie tylko są w stanie zachęcić nas do skorzystania z ich oferty powitalnej. Bowiem łatwo jest kogoś ściągnąć do kasyna, a trudniej zatrzymać. W związku z tym lubimy promocje w Vulkan Vegas. Oferują one bowiem graczom szereg bonusów z opcją sobotnią ze zdobyciem do 4000 złotych.

Sobota może stać się dla wielu osób ulubionym dniem w kasynie. To nie tylko dla większości z nas dzień wolny, lecz również okazja do tego, aby w Vulkan Vegas odebrać całkiem sowity bonus. Jest on dostępny w każdą sobotę od 00:00 do 23:59. Polega na tym, że naszym zadaniem jest wpłata na konto pięciu depozytów, z których każdy powinien być co najmniej taki sam lub większy od poprzedniego. Najpierw jednak logujemy się w systemie i aktywujemy bonus w naszym profilu gracza. Następnie wpłacamy 5 depozytów, z których każdy musi wynosić co najmniej 40 złotych. Na koniec po wpłaceniu 5. depozytu Vulkan Vegas sumuje ze sobą wszystkie 5 kwot, a następnie dzieli je przez 5. Dostajemy zatem średnią naszych depozytów. Oczywistym jest zatem, że im więcej będziemy wpłacać, tym wyższa nasza kwota z bonusu. Warto wiedzieć jednak, że w takim wypadku bonus wyniesie dokładnie +20% od naszych depozytów. Maksymalnie można zdobyć do 4000 złotych, co wymaga już dużych wpłat.

Oferta sobotnia związana jest jednak z warunkami bonusowymi. Bonus zostaje nam przyznany tylko na 5 dni, w czasie których to musimy dokonać obrotu wynoszącego x40. Nie będzie to tak proste do realizacji, jednak jak najbardziej możliwe. Istotne może być także to, że nie ma ograniczeń co do kwoty, która może finalnie trafić do salda naszego konta po wykonaniu warunków obrotu.

Odbierz do 1000€ w gotówce

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj