Dokonaj depozytu i odbierz 25 free spins w Vulkan Vegas

Odbieraj spiny w Vulkan VegasMamy kolejną dobrą wiadomość dla miłośników darmowych spinów. Otóż teraz wystarczy jedynie codziennie obstawiać zakłady na slotach marki Gamzix w Vulkan Vegas, aby zdobywać free spiny. Oferta Gamzix Free Spin Days: May edition pozwala na 25 spinów każdego dnia.

Nowa oferta w kasynie Vulkan Vegas o nazwie Gamzix Free Spin Days rozpoczęła się 16 maja i będzie dostępna dla graczy do 31 maja. Przeznaczona jest dla wszystkich osób z aktywnym kontem. Na początek musimy mieć oczywiście środki na koncie lub je uzupełnić o wybraną kwotę. Potem zaś wybieramy sekcję z automatami do gry marki Gamzix. Czekają na nas tam takie gry jak Gold Mania, Sunny Coin, Really Hot Flaming Edition, Really Easter, Hot Patrick, 40 Chilli Flaming Edition czy też Snow Coin.

Główne zadanie polega na tym, że niezbędne jest na tych slotach postawienie w ciągu dnia zakładów za minimum 50 euro. Dzięki spełnieniu tego warunku można nie tylko mieć szansę na mniejsze lub większe wygrane, lecz także dostaniemy w prezencie 25 darmowych spinów. Te zaś będą dostępne na wybraną grę, a spiny ważne będą tylko tego samego dnia do godziny 21:00 UTC. Z oferty można skorzystać raz dziennie, do końca maja, więc łącznie można zdobyć nawet kilkaset darmowych spinów. Po otrzymaniu spinów dowiemy się też, jakie są warunki obrotu ewentualnymi wygranymi. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem na stronie internetowej kasyna.

Oczywiście w tym samym czasie można liczyć na szereg innych ciekawych promocji, zarówno stałych, jak i czasowych, a także na turnieje z nagrodami.

Odbierz 25 free spins

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj