Dokonaj depozytu i zgarnij 3 obroty Kołem Fortuny w kasynie

Bonus Reload z Kołem Fortuny w promocji kasyna VerdeVerde Casino to niezwykle ciekawa marka hazardowa, która wyróżnia się na rynku między innymi ze względu na ciekawe promocje. Jako przykład możemy podać nowy bonus, gdzie za depozyty do odebrania są obroty na kole fortuny. To z kolei zapewnić może atrakcyjne nagrody. Już teraz klienci kasyna Verde mogą liczyć na gwarantowany bonus co trzy dni! W ramach podstawowej oferty można zdobywać obroty na kole fortuny. Aby otrzymać 3 takie obroty Kołem fortuny, należy się logować przez 3 dni z rzędu i wpłacać depozyty o dowolnej wartości w tym kasynie. Promocja podzielona jest na 2 oferty:

1. oferta

Aktywuj bonus, a następnie przez trzy dni z rzędu wpłacać na swoje konto środki o dowolnej wartości. Dzięki temu dostaniesz w nagrodę 3 obroty kołem fortuny. Takie koło to specjalna gra, gdzie mamy koło z nagrodami, gdzie można zdobywać pieniądze, mnożniki za wygrane, punkty do programu lojalnościowego.

2. oferta

Akcja specjalna, gdzie już za 4. depozyt w serii, którego wysokość wynosi co najmniej 40 PLN, do odebrania będzie bonus w wysokości 125%. Można dzięki niemu odebrać nawet do 4000 PLN. Taki bonus potem trzeba obrócić w kasynie minimum 30 razy.

Należy również mieć na uwadze, że odebranie bonusu wiąże się z jego aktywacją na swoim profilu przed wpłatą jakiegokolwiek depozytu.

Maksymalna kwota podlegająca wymianie wynosi 5-krotność kwoty bonusu pieniężnego. Warunki obrotu bonusu pieniężnego należy potem spełnić w ciągu 5 dni od jego przyznania. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji na stronie internetowej kasyna.

Odbierz swój bonus

Aktualne Promocje Verde


Skomentuj