Dokonaj drugiego depozytu i powiększ go o 22% w 22bet

Bonus od drugiego depozytu w 22betJeśli wciąż nie macie konta u bukmachera 22bet, powinniście się na to zdecydować w tej chwili. Proces rejestracyjny trwa zaledwie pięć sekund, po czym natychmiastowo będziecie uprawnieni do gry na własnych warunkach. Całość jest niezwykle prosta i wiąże się z dodatkowymi premiami. Na tej podstawie pierwsze dwa depozyty zapewniają odpowiednio więcej środków. Przy okazji drugiej wpłaty zyskacie więcej o 22% środków nawet do kwoty 122 euro, a także 22 Bet Points. Są to punkty gracza, która pozwolą wam budować swój status na stronie, a następnie mogą być wymienione na cenne nagrody, w tym bonusowe pieniądze. Pamiętajcie jednak, że akcja powiązana jest wyłącznie z drugą wpłatą.

Środki trafią na bonusowe konto, jednakże sami zdecydujecie czy będzie to saldo kasynowe czy bukmacherskie. W obu przypadkach stawka jest taka sama, różne są jednak warunki obrotu. W przypadku bukmacherski wystarczy 5-krotnie obrócić pieniędzmi, w przypadku kasyna jest to już 50-krotność. O pozostałych warunkach przeczytacie bezpośrednio w regulaminie promocji, który dostępny jest na stronie 22bet.

Operator ma prawo prosić swoich graczy o potwierdzenie danych z formularza rejestracyjnego, czego dokonacie poprzez zeskanowanie jednego z dowodów tożsamości.

Powiększ swój depozyt o dodatkowe 22%

Aktualne Promocje 22Bet


Skomentuj