🎁 Dołącz do Cash Win z pula 10 000 000 zł w kasynie Betsson

Nielimitowane Codzienne Zrzuty Kasy w nowej promocji od BetssonW kasynie Betsson nie da się narzekać na nudę. Raz mamy do czynienia z loteriami, turniejami, raz ze specjalnymi zrzutami kasy. Właśnie z tymi drugimi związana jest nowa promocja kasynowa, gdzie do rozdania jest aż 10 000 000 PLN nagród! Nowe wydarzenie w kasynie Betsson to dość nietypowa akcja. Okazuje się bowiem, że stworzona tu dla graczy pula nagród jest “przewidywana”. Akcja polega na tym, że im więcej promocyjnych gier rozegrają uczestnicy, tym więcej nagród stanie się dostępnych. Może zatem powstać tu wręcz nielimitowana liczba nagród w gotówce! Mamy tu ponadto specjalne Doładowane Tygodnie, gdzie wszystkie nagrody pieniężne są jeszcze większe.

Wydarzenie to trwa od 1 kwietnia, od 00:00, do 30 czerwca 2024 r., do 23:59 (CEST).

Jak wziąć w nim udział? Należy po prostu otworzyć jedną z promocyjnych gier, aby się zapisać. Minimalna stawka na zakład to 0.50 PLN.

W Normalne tygodnie za zakład można dostać w nagrodę natychmiastową gotówkę o wartości 125 PLN, 500 PLN

lub 5000 PLN. Z kolei w tygodnie Doładowane każdy spin to szansa na nagrody o podwójnej wartości, czyli 250 PLN, 2500 PLN lub 10 000 PLN.

Zakłady można obstawiać na następujących grach: Diamond Bounty 7s Hold and Win, Joker Leprechauns Hold and Win, Heimdall's Gate Cash Quest, Flaming Scarabs, Clover Blitz Hold and Win, Hell Chef, Blessed Dragons Hold and Win, Ninjaz vs Narcos, Monkey God Hold and Win czy też Hyper Blitz Hold and Win.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj