Dołącz do International Poker Open z kasynem Unibet

IPO 2021 czeka na graczy  w DublinieKasyno internetowe Unibet to od lat miejsce, gdzie można liczyć na wiele znakomitych gier, turniejów i bonusów pokerowych. W związku z tym często piszemy na naszej stronie o takich akcjach. Teraz specjalnie dla miłośników turniejów przygotowane zostało IPO 2021, które będzie mieć miejsce online i w Dublinie.

W kasynie Unibet powoli zbliża się ważne wydarzenie, jakim jest IPO 2021. Łącznie ze zbieraniem ticketów, satelitów trwać będzie ono od 9 września do 25 października 2021 roku. Najważniejszy jest jednak okres od 20 do 25 października, kiedy to odbywać się będzie International Poker Open. Będzie on miał tym razem miejsce w Irlandii, w Dublinie, w hotelu Bonnington. W przypadku pierwszego dnia oznaczonego jako 1A, który będzie miał miejsce 17 października, właśnie w formie online będzie on dostępny w kasynie Unibet, przez co będzie można do niego dołączyć. Najlepsi gracze z tego dnia będą mieć szansę zakwalifikowania się do głównych wydarzeń turnieju drugiego dnia.

Z zapowiedzi organizatorów wiemy, że pojawią się takie kategorie jak: High roller event czy też Angie‘s Poker Open. Zainteresowane osoby już teraz powinny przejść do sekcji pokerowej, gdzie mogą znaleźć dla siebie codzienne satelity i usiąść do stołu, co przybliży je do uczestnictwa w turnieju głównym. Podczas turnieju jego najlepsi uczestnicy będą mogli także zdecydować się na bezpośredni przyjazd do Dublina, gdzie mogą zagrać na żywo w hotelu. Będziemy informować o dalszych szczegółach związanych z International Poker Open Dublin 2021. Zapraszamy też do sprawdzenia innych ciekawych ofert związanych z pokerem w kasynie Unibet.

Dołącz do IPO

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj