Dołącz do klubu VIP i korzystaj z dodatkowych bonusów

Klub VIP w kasynie SlottoJAMCoraz więcej kasyn internetowych wprowadza dla swoich klientów program lojalnościowy czy klub VIP. Dzięki temu można liczyć na dodatkowe promocje, dostęp do wyższych limitów. Taki VIP Klub dostępny jest dla graczy w kasynie SlottoJAM. Osoby nastawione w kasynie SlottoJAM na więcej akcji i rozrywki od razu powinien zainteresować Program VIP, skrupulatnie wykonany, aby spełnić preferencje dotyczące gry! Taki Program VIP to jest sposobem wyrażenia podziękowania za lojalność i zapewnienia najlepszego doświadczenia, na które mogą liczyć klienci kasyna. Do takiego klubu zapraszani są ci gracze, którzy są aktywni w kasynie, sporo wpłacają i obstawiają zakłady.

Gracze mogą liczyć na takie dodatki jak:

  • osobisty VIP menedżer - taki pracownik kasyna zapewnia klientom najwyższą jakość usług.

  • tygodniowe i miesięczne bonusy - gracz może korzystać z osobistego programu bonusowego i specjalnych ofert od depozytów, których normalnie nie ma na stronie dla wszystkich graczy.

  • zwiększone limity na depozyty i wypłaty - kasyno zapewnia większe kwoty do wpłat i wypłat, jak i również szybsze, priorytetowe przetwarzanie środków.

  • bonus urodzinowy - w dniu urodzin można odebrać atrakcyjny bonus.

  • ulepszone warunki obstawiania - za udział w programach lojalnościowych gracz w klubie VIP może liczyć lepsze warunki dla obstawiania zakładów. Warto zatem skontaktować się z kasynem w sprawie klubu VIP i warunków z nim związanych.

Poznaj korzyści klubu VIP

Aktualne Promocje SlottoJam


Skomentuj