Dołącz do ognistej gry i wygraj 40 500 zł w Betsson

Zagraj w 9 Mask of fire i wygraj nagrodę główną 40 500 zł w kasynie BetssonNa stronie kasyna Betsson robi się naprawdę gorąco! Marka przygotowała dla was loterię, za sprawą której wygrać będzie można nawet 40 500 złotych. Jak tego dokonać? Zacznijmy od początku, zatem w pierwszej kolejności zalogujcie się na swoje konto. Konieczne są zapisy (jedno kliknięcie), a następnie gra we wskazanym wideo slocie. Całość zabawy nawiązuje do 9 Masks of Fire.

Za każde obrócone tam do 26-go lipca 40,50 złotych otrzymasz jeden los. Każdego dnia możesz ich zdobywać nawet 99 sztuk. Ważne jest zatem to, by zacząć jak najwcześniej, bowiem da to większe szanse końcowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że czasem nawet ten jeden los wystarczy. Jeśli jesteście zainteresowani, grajcie od razu. Betsson tak zachęca do zabawy: „Skorzystaj z okazji w naszej najnowszej promocji w kasynie i zdobądź swoją część z niesamowitej puli nagród 445 500 PLN. To twoja kolej na wielką wygraną – może to właśnie Ty wygrasz główną nagrodę 40 500 PLN! Dołącz do ognistej gry i walcz o gotówkę.” – to nie tylko możliwość walki o sporą kasę, ale też do poznania nowego wideo slota. 9 Masks of Fire to ciekawe rozwiązanie, które dopiero trafiło na rynek. Po więcej informacji w sprawie gry odsyłamy na stronę organizatora, gdzie możecie ją włączyć w trybie demo – bez logowania i rywalizacji za prawdziwe pieniądze.

Jeśli z kolei przekonacie się do zabawy, nie zwlekajcie. Najpierw jednak przeczytajcie regulamin. To właśnie tam widoczne są wszelkie informacje o tym, jak rywalizować, jakie są aktualne terminy i co dokładnie wygracie na danym miejscu. Zapraszamy także do czatu na żywo 24/7.

Wygraj do 40 500 zł

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj