Dołącz do ogólnokrajowych mistrzostw w pokerze w Unibet

Dołacz do europejskiego turnieju pokerowego Unibet i wygraj 2000€Unibet rusza ze swoim Europejskim Pucharem Narodów Bounty. To bardzo wyjątkowe zawody przewidziane dla pokerzystów, które mogą dostarczyć ci nie tylko nagród pieniężnych, ale też ogrom sławy dla twojego kraju. Możesz tu brać udział w krajowych freerollach, ale też w loterii mistrzów czy akcji Golden Boot. W tym przypadku nagrody trafiają do trzech graczy, którzy pokuszą się o największe nagrody w danych zawodach.

Na konto takich śmiałków wpadnie odpowiednio 500, 300 i 200€ w gotówce. Jak zatem zacząć swoją przygodę i co powinniście wiedzieć? W pierwszej kolejności zalogujcie się na swoje konto. Akcje skierowane są bowiem wyłącznie do aktywnych graczy kasyna Unibet. Same wyzwania podzielone są oczywiście na odrębne stawki. Jak notuje nam Unibet, możecie tu wygrać naprawdę sporo: „To Twoja szansa, aby reprezentować swój kraj. Każda wygrana nagroda Bounty jest dodawana do sumy krajowej. Trzy zwycięskie kraje zdobywają freerolle o wartości 2000 euro, 1000 euro i 500 euro. Im więcej Turniejów zagrasz sam, tym większy początkowy stack w krajowym Freerollu” – wasza aktywność będzie kluczowa, a ponieważ turnieje rozgrywane są każdego dnia, nic nie stoi na przeszkodzie, by zyskiwać dobre wyniki jeden za drugim. Swój progres możecie tu monitorować za sprawą tabeli Dream Team Low, Dream Team High oraz Country Leaderboard. Ta ostatnia pokazuje nam oczywiście najlepszych graczy w kraju.

Więcej informacji o procesie gry, jak również wszelkie dostępne tam warunki i zasady znaleźć można bezpośrednio w regulaminie promocji. Unibet zadbało o to, by było przejrzyście i możliwie najłatwiej przy samej grze. Nie zwlekaj, dołącz i wygrywaj jeszcze w dniu dzisiejszym!

Wygraj w turnieju pokerowym

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj