Dołącz do Oktoberfest i wygraj 600€ w Cadoola

Promocja z pulą 4000€ do podziału w turnieju Oktoberfest od CadoolaOktoberfest w tym roku to niestety wydarzenie, które będziemy musieli odłożyć na bok. Rozumiejąc dramat tysięcy sympatyków tego piwnego święta, kasyno Cadoola opracowała promocję, która postawi was na nogi. Efekt jest taki, że weźmiecie udział w turnieju oraz loterii. Operator w ten sposób wyda dwa rodzaje nagród – 3 000€ premii głównej dla najlepszych śmiałków oraz kolejne 1 000€ dla najlepszej dwusetki za sprawą loterii.

Jest zatem podwójna szansa na wywalczenie środków pieniężnych, a wszystko to w akompaniamencie wyjątkowych wideo slotów, które Cadoola oddelegowało do gry. Mowa tutaj o hitach nawiązujących do Bawarii. Nie braknie zatem słynnej Heidi at the Oktoberfest. Kolejnymi grami turniejowymi są Oktober Spin Fest, Lucky Oktoberfest, Oktoberfest Des Bier Spiel oraz Spinning Beers. Waszym celem głównym jest tu rzecz jasna zdobywanie punktów. Otrzymacie po 1 oczku za każde 1€, które obrócicie w tytule. Najlepszy z graczy w ten sposób wywalczy 600€, aczkolwiek, jak już wspomnieliśmy, czekają jeszcze nagrody dodatkowe wynikające z loterii. W tym przypadku możecie jeszcze wywalczyć do 200€ premii. Chętni na taką przygodę? Zatem grajcie już teraz. Turniej Oktoberfest potrwa do 4-go października i właśnie do tego czasu możecie rywalizować z resztą graczy kasyna Cadoola. Niech wygra najlepszy i najbardziej wytrwały. Jest w końcu o co grać!

Więcej informacji o turnieju znaleźć można bezpośrednio na stronie Cadoola. To właśnie tam widnieje zresztą regulamin z jego warunkami i zasadami. To punkty obligatoryjne i należy ich przestrzegać, by wygrać. W razie pytań lub uwag, możecie je kierować na czat na żywo, dostępny za darmo na stronie firmy.

Wygraj 600€ w gotówce

Aktualne Promocje Cadoola


Skomentuj