Dołacz do rywalizacji Evoplay z pulą 11 000€ w Vulkan Vegas

Evoplay's Bloomy Network w VVJak to zwykle bywa, mamy nowy tydzień, więc czekać na nas będą zupełnie nowe promocje w kasynach. Z pewnością na takie natrafimy w Vulkan Vegas. To tutaj odbywają się regularnie różnego rodzaju akcje dla graczy. Tym razem jedną z nich jest Evoplay's Bloomy Network, gdzie dla najlepszych uczestników dostępne są nagrody z puli wynoszącej aż 11 000 €.

Najnowsze wydarzenie w kasynie Vulkan Vegas wystartowało 00:01 UTC 16 kwietnia 2022 i trwać będzie do 26 kwietnia 2022 23:59 UTC. Wziąć w nim udział może każdy klient kasyna z aktywnym kontem. Całkowita kwota nagród w turnieju wynosi 11 000 € i zostanie rozdzielona między 100 najlepszych graczy. Główne zadanie każdego z uczestników to po prostu obstawianie zakładów na wybranych automatach. Tym razem można zagrać na: Cycle of Luck, Elven Princesses, Ice Mania, Indiana’s Quest, Fruit Super Nova 40, Fruit Super Nova 60, Fruit Super Nova, Fruit Super Nova 30, Fruit Super Nova 80, Hot Triple Sevens Special.

Głównym warunkiem jest to, aby każdy z naszych zakładów w grze wynosił co najmniej 0.20 €. Punkty zdobywamy tu na zasadzie akumulacji. Kiedy postawimy 1 € i wygramy 23.5 €, to na nasze konto trafi także 23.5 punktów. Każda wygrana przyniesie nam punkty, które są następnie sumowane. Na koniec możemy mieć zatem szansę na znalezienie się wśród 100 najlepszych graczy, którzy dostaną nagrody z puli 11 000 €. Wszystkie nagrody będą gotówkowe, więc od razu znajdą się na kontach graczy, bez konieczności ich obrotu w kasynie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej kasyna.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj