Dołącz do turniejów live z serii Poker Fever w Unibet

Zagraj koniecznie w turnieju Poker FeverKasyno Unibet proponuje obecnie swoim klientom możliwość wzięcia udziału w wielkim turnieju Poker Fever, gdzie do wygrania są atrakcyjne kwoty. Już od pewnego czasu klienci kasyna Unibet mogą liczyć na niezapomniane bonusowe pokerowe noce. W każdej chwili bowiem można zapisać się do wydarzenia i dołączyć do turniejów live z serii Poker Fever! Każda chętna osoba może dostać się Poker Fever, dzięki organizowanym przez Unibet turniejom satelitarnym, z wpisowym od 1 do 10 EUR.

Kiedy wejdziemy do sekcji pokerowej, powinniśmy w dostępnej wyszukiwarce wpisać hasło „Poker Fever”, co pomoże nam znaleźć wszystkie satelity do „Poker Fever Series”. Warto wiedzieć, że Satelity live do Poker Fever Series dostępne są dla klientów kasyna od 14 kwietnia 2022 do 31 grudnia 2022.

Wydarzenie to w każdym tygodniu podzielone jest na konkretne etapy:

Freeroll ma miejsce w Czwartek o 18:00 - gwarantowane jest tutaj 3*EUR10 , 20xEUR1

Qualifier ma miejsce w Czwartek o 19:00 - gwarantowane jest tutaj 3*EUR10

Final ma miejsce w Czwartek o 20:00 - gwarantowane jest tutaj 240 EUR

Freeroll ma miejsce w Niedzielę o 18:00 - gwarantowane jest tutaj 3*EUR10 , 20xEUR1

Qualifier ma miejsce w Niedzielę o 19:00 - gwarantowane jest tutaj 3*EUR10

Final ma miejsce w Niedzielę o 20:00 - gwarantowane jest tutaj 240 EUR

Dobrze jest oczywiście zapoznać się z dodatkowymi informacjami na stronie kasyna Unibet. Przypominamy również, że przez cały tydzień można również korzystać ze stałych lub ograniczonych czasowo innych promocji dla miłośników pokera online.

Zawalcz o 240 euro w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj