Dołącz do turnieju Book i wygraj 700€ w VulkanVegas

Dołacz do turnieju książek w Vulkan Vegas i zawalcz o 10 000 złPrzyzwyczailiśmy się już do tego, że w kasynie Vulkan Vegas w każdym tygodniu dostępny jest turniej, w którym do rozdania jest 40 tysięcy złotych. Gracze rywalizują tu między sobą o całkiem wysokie wygrane, więc uczestnictwo w tym wydarzeniu może być niezwykle opłacalne. Zapraszamy zatem po szczegóły.

Nowe wydarzenie o nazwie Turniej Książek trwa od poniedziałku do niedzieli i wziąć w nim udział mogą wszyscy klienci tego kasyna. Jest to akcja, gdzie naszym zadaniem jest zdobywanie punktów i pięcie się w górę tabeli. Vulkan Vegas specjalnie dla graczy przygotowało kilkanaście automatów związanych z księgami, na których to należy obstawiać zakłady. Mowa tu o Book of Aztec, Book Of Champions, Book Of Clovers, Book of Dead, Book Of Demi Gods 2, Book of Fruits, Book of Madness Respins of Amun-Re, Book of Rest, Book of Tribes Reloaded czy też Books and Pearls Respins of Amun-Re, Ramses Book Respins of Amun-Re.


Na samym początku na stronie turniejowej koniecznie musimy zapisać się do wydarzenia. Następnie konieczne będzie przebrnięcie przez kwalifikacje, gdzie należy rozegrać 10 rund za prawdziwe środki z konta. Po tym stajemy się już uczestnikami turnieju i bierzemy udział w wyścigu po aż 10 tysięcy złotych. Do rozdania jest tu bowiem 40 tysięcy złotych, które zostanie podzielone między 20 najlepszych graczy. Bardzo ważne jest to, że za każde wygrane 5 złotych kasyno da nam 1 punkt. Im zatem więcej wygramy, tym mamy szansę na więcej punktów i potencjalne nagrody pieniężne. Te wynoszą od 40 do 10 000 złotych. Są przy tym gotówkowe, więc później nie musimy już dokonywać ich obrotu w kasynie.

Zagraj o 10 tys. w turnieju Book

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj