Dołacz do turnieju Buffalo Charge i wygraj 10 000€ w Slottica

Dołacz do turnieju Buffalo Charge i wygraj aż 10 tysięcy euro razem z Casino EuroBuffalo Charge to bardzo atrakcyjny turniej bonusowy kasyna Slottica. Firma zaprezentowała zawody, które potrwają do 26.07 włącznie. Właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o część z wielkiej wygranej. Za pierwsze miejsce przysługiwać będzie aż 10 000€, co jest jedną z pokaźniejszych stawek dostępnych na stronie. Ranking przewiduje miejsce dla 250 najlepszych graczy, którzy dołączą do zmagań i zawalczą o swój przelicznik w takich grach jak Buffalo Power: Hold & Win, Pearl Beauty: Hold & Win, Sunny Fruits: Hold & Win i Viking Fortune: Hold and Wins.

Chcecie wiedzieć, co jest dla was najważniejsze i jak od razu włączyć się do aktywnej gry? W tej kwestii pomoże Slottica, które to tak rozpisało promocję: „Możesz przebić się do turnieju po postawieniu co najmniej 20 zakładów na prawdziwe pieniądze, powinno to być warte co najmniej 0.5 EUR za jeden zakład lub ekwiwalent w innej walucie. Twoja wygrana zależy od maksymalnego mnożnika wygranej w stosunku do zakładu.” – minimalny pojedynczy zakład nie może być niższy niż 0,5€ i już ta stawka wystarczy wam do gry w zawodach. Grajcie aktywnie i dbajcie o to, aby wasze obroty były jak najkorzystniejsze. Grana stawka nie zawsze będzie tu najważniejsza, dlatego też bez obaw próbujcie swoich sił. Nigdy nie wiadomo!

Slottica oraz ich turniej to wyjątkowa okazja do wygrania potężnej kasy. 10 000€ to sporo, aczkolwiek każde kolejne miejsce również jest obietnicą ładnego zarobku. Na stronie znajdziecie pełną rozpiskę tego ile można wygrać i w jakich konkretnie pozycjach. Więcej informacji widoczne jest w regulaminie tej promocji. Zapraszamy do lektury!

Wygraj gotówkę

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj