Dołącz do Turnieju Pragmatic i odbierz bonus 800€ w Nomini

Graj na slotach i ścigaj się po nagrody z Pragmatic Play w NominiNomini już od kilku lat należy do tych kasyn, które w ciekawy sposób stara się zatrzymać u siebie na dłużej klientów. W związku z tym dostajemy tutaj często ciekawe promocje od depozytu, loterie, turnieje. Właśnie teraz w dniach 15 - 21 stycznia obowiązuje Mid-Month Booster, gdzie najlepszy gracz może zdobyć dla siebie 800 euro! Warto zatem sprawdzić u nas szczegóły całej akcji.

Jak już wspomnieliśmy, Mid-Month Booster to nowa promocja kasyna Nomini, to takze turniej, który trwa od 15 do 21 stycznia. Jest to akcja, w której wziąć może udział zarówno aktualny jak i nowy klient kasyna. Konieczne jest tutaj obstawianie zakładów, na 6 wyznaczonych do tego slotach marki Pragmatic Play - Buffalo King, Book of Kingdoms, Great Rhino Megaways, Starz Megaways, Queen of Gold oraz Mysterious Egypt. Nomini wyznaczyło także warunki turniejowe. Otóż do tabeli turniejowej kwalifikuje się każda osoba, która postawi co najmniej 50 zakładów na tych automatach. Minimalnym zakładem zawsze musi być 0.20 euro lub więcej. W turnieju dzięki wygranym przyznawane są nam punkty. Nasza wygrana suma dzielona jest przez to, ile postawiliśmy. Jeżeli zatem nasz zakład to 2 euro, a wygrana 16, to zdobywamy do tabeli 8 pkt.

W turnieju przygotowano dla 50 najlepszych klientów nagrody z puli 5000 euro. Można zatem liczyć na 800 euro, 600 euro, 500 euro, 400 euro, 300 euro, zaś gracze z ostatnich zainkasują po 15 euro. Bardzo ważne jest to, że są to nagrody gotówkowe, które bez konieczności ich obrotu od razu lądują na naszym koncie.

Zawalcz o 800 euro

Aktualne Promocje Nomini


Skomentuj