Dołacz do turnieju Smartsoft z pulą 50 000€ w VulkanVegas

Smartsoft's "Spring Leaderboard" w promocji vulkan vegasKasyno Vulkan Vegas jest jednym z tych miejsc, w których możemy liczyć na najwięcej turniejów dla graczy, W każdym tygodniu mamy do czynienia z co najmniej jednym takim wydarzeniem. Teraz dodatkowo możemy liczyć na turniej kwietniowy, w którym to do rozdania będzie aż 50 000 €. Nowy turniej w kasynie Vulkan Vgas rozpoczął się 8 kwietnia i brać w nim udział można aż do 24 kwietnia. Wzięcie udziału jest tu bardzo proste – na wyznaczonych automatach do gry konieczne jest obstawianie zakładów od kwoty co najmniej 0.10 €. Za wykonywane misje dostajemy możliwość obracania specjalnym kołem punktów. Każdego dnia mamy możliwość skorzystania z 2 dwóch rodzajów misji.

Misja 1: jeśli postawimy co najmniej 50 € w zakładach, to dostaniemy w nagrodę 1 spin (maksymalnie 10 razy dziennie).

Misja 2: jeśli uda się nam osiągnąć na wybranej grze mnożnik X50 lub wyższy, dostaniemy w nagrodę 1 spin (do 10 razy dziennie). Jeśli gracz trafi 50X, otrzyma 1 obrót na kole punktów, a gdy trafi 157X, otrzyma 3 szanse na kole punktów.

Możemy również liczyć w czasie turnieju na specjalną funkcję podwojenia w niektórych grach slotowych, co oczywiście zwiększa naszą wygraną wartość mnożnika. Na zakończenie turnieju rozdanych zostanie 200 nagród z puli 50 000 €, gdzie gracze mogą liczyć na nagrody od 100 do 5000 €.

Do wyboru mamy następujące gry turniejowe: Samurai, Dark, Vikings,JetX, Magic Garden, Magic Garden 10, WW2, Vampires, Evolution, Burning Ice, Burning Ice 10, Moonstone, Apollo 77, Aztec.

Zawalcz o 5 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj