Dołącz do Wiosennego Bootcampu z pulą 35 000€ Unibet

Wiosenny Bootcamp z pulą 35 000 euro w UnibetKasyno Unibet to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc dla miłośników gry w pokera. Można tu liczyć nie tylko na wiele gier, turniejów, lecz również i pokerowych bonusów. Teraz z okazji nadchodzącej wiosny wprowadzony został Bootcamp z pulą wynoszącą 35 000 euro. Na klientów kasyna Unibet czeka Wiosenny Bootcamp z pulą 35 000 euro przy stołach do gier cashowych. Rankingi w tym wydarzeniu będą obejmować stawki na poziomie średnim i wysokim, a do tego będą one co tydzień resetowane, co daje graczom nową szansę na wygraną! Promocja trwa od 6 marca 2023, godz. 00:00 UTC do 9 kwietnia 2023, godz. 23:59 UTC.

Zadaniem każdego z graczy będzie zdobywać osiągnięcia w grach stolikowych NLHE lub PLO, zbieranie punktów i wspinanie się w rankingach. Punkty można również zdobywać, wykonując codzienne lub cotygodniowe zadania. Ponadto na wyższych stawkach danego poziomu istnieją specjalne mnożniki punktów, dzięki czemu osiągnięcia zdobyte na wyższych stawkach gwarantują jeszcze więcej punktów niż na niższych stawkach.

Wybrane osiągnięcia to: Osiągnij flop z przynajmniej trzema innymi graczami, flop w dwóch kolejnych rozdaniach, rozegraj rozdanie z żetonem dealera z wygraną lub splitem, przegraj z AA podczas showdown, osiągnij flopa, w którym znajdują się trzy karty o tej samej wartości czy też otrzymaj rozdanie z układem straight flush. Cotygodniowe wypłaty to 30 nagród w przypadku średnich stawek, gdzie można liczyć na nagrodę od 25 do 600 euro. W przypadku wysokich stawek jest to 20 nagród na poziomie od 50 do 1100 euro. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

Dołącz do Wiosennego Bootcampu

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj