Dołącz do zmagań pokerowych z pulą 1 mln € w Unibet

Unibet Online Series X z pulą miliona euro do podziałuTurnieje pokerowe w kasynach online zawsze związane są z wysokimi pulami i nagrodami do zdobycia. W końcu to właśnie pokerzyści lubią najczęściej sporo ryzykować. Nie dziwi nas zatem fakt, iż w ofercie Unibet znaleźliśmy zmagania dla klientów z pulą aż 1 mln euro. Już spieszymy ze wszystkimi szczegółami tej akcji.

Prezentowana przez nas promocja w tym kasynie internetowym trwa od 9 listopada, godz. 00:00 UTC do 16 grudnia, godz. 23:59 UTC. Dla graczy jest to czas na buy-in do Unibet Online Series X. Ta znana i ceniona marka hazardowa po raz kolejny połączyła akcję z Unibet Open Online. Dzięki temu przez cały czas trwania turnieju będziemy mieć do czynienia ze 132 wydarzeniami na czterech poziomach wpisowego, które będzie wynosić od 0,25 do aż 1100 euro. Wydarzeniem głównym jest w tym wypadku UO z buy-in 1100 euro i gwarantowaną pulą nagród w wysokości 250 000 euro. Zainteresowane osoby mogą przy okazji wystartować w kwalifikacjach o udział w innych dużych wydarzeniach serii.

Bonus Unibet zapewnia pulę nagród 1 miliona euro na UOS X, a przy tym dorzuca dodatkowe 32 000 euro do wygrania w turniejach, Bubble Burster Showdown, Tajemniczych Turniejach i Quizie Unibet Open. Jak można skorzystać z tej oferty? Otóż należy uruchomić klienta pokerowego na telefonie lub w przeglądarce, następnie przejść do pełnego rozkładu turniejów. Tutaj w wyszukiwarce wpisujemy hasło “UOS”, dzięki czemu znajdziemy wszystkie wydarzenia związane z “Unibet Online Series”. Od tego momentu wybieramy po prostu dane wydarzenie, zaczynamy rywalizację z innymi graczami, zbieramy punkty do rankingów, co pozwoli nam na bycie w ścisłej czołówce.

Zawalcz o część z puli miliona euro

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj