Promocja Drops and Win 4.500€ z Pragmatic Play w Fezbet

Wygraj część z puli 4 500€ w promocji Frezbet1Kasyno internetowe Frezbet organizuje codzienne loterie, za sprawą których wydawać będzie ogromne pieniądze. Wystarczy zagrać w gry promocyjne za prawdziwe pieniądze, by dołączyć do wielkiego wyścigu. Obrót na poziomie 0,50€ zapewni wam los, który może się przełożyć na jedną z 50 nagród ogólnych. Pula nagród każdorazowo wynosi tu dokładnie 4640€ i o to takie środki możecie się ubiegać już teraz. Jak zaznacza marka, uczestnik może wygrać jedną nagrodę dziennie, a każdy tydzień promocji obejmuje siedem codziennych losowań.

Dzięki temu wasza aktywność może być nagrodzona jak nigdy wcześniej. W co zatem musicie zagrać w pierwszej kolejności? Sprawdź dokładną listę dostępnych tu gier. A tam znajdują się takie hity jak Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza, Release the Kraken, John Hunter Scarab Queen czy też Buffalo King. Pełne zestawienie jest rzecz jasna znacznie obszerniejsze. Możecie je znaleźć na stronie Frezbet, do czego zresztą gorąco zachęcamy wszystkich śmiałków. Promocja w kasynie trwać będzie aż do pierwszego dnia lipca tego roku, dlatego o swoje codzienne szanse możecie się ubiegać praktycznie przez całe lato. Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt, iż Frezbet może zmieniać gry promocyjne, dlatego też warto sprawdzać ich propozycje na bieżąco, dzięki czemu nigdy nie ominie was realna szansa na to, by wygrywać odpowiednio duże pieniądze.

W promocji obowiązuje prosty regulamin. Wszelkie warunki i zasady do niego przypisane znajdziecie na stronie kasyna. W razie pytań i uwag możecie tu dodatkowo liczyć na wsparcie klienta za sprawą czatu na żywo. Ten dostępny jest całą dobę, a konsultanci postarają się pomóc w czasie krótszym niż kilka minut.

Wygraj część z puli 4 500€

Aktualne Promocje FEZbet


Skomentuj