Dzień darmowych spinów w FortuneClock od Gamzix

Darmowe spiny do zdobycia w Fortune ClockKasyno Fortune Clock znane jest z tego, że regularnie organizuje dla swoich klientów różnego rodzaju promocje. To świetna okazja do zdobywania nagród. Teraz klienci mogą liczyć na 25 darmowych spinów od Gamzix. Opisywana przez nasz portal akcja promocyjna w kasynie Fortune Clock to wydarzenie, które jest bardzo krótkie, gdyż dostępne jest dla graczy jedynie przez 24 godziny, od 10 stycznia do 11 stycznia, do 23:00 UTC+1. Pozwala ono jednak na zdobycie aż 25 darmowych spinów do wykorzystania w grze Snow Coin. Naszym zadaniem jest w tym wypadku wybranie danych slotów marki Gamzix, a następnie stawianie na nich zakładów za co najmniej 0.91 złotych.

Specjalnie na czas akcji wprowadzono do wyboru następujące gry: Hot Life Buy Bonus, 40 Chilli Flaming Edition, Book of Symbols, Snow Coin, Really Hot Flaming Edition, Really Hot, GG Coin, Make Money Rich Edition, The Lion, Burning Power, Hoonga Boonga, The Hottest Game, Go Wild, Joker Splash, Hot Life, Banana Bar, Make Money, Sunny Coin, Gold of Maya, 40 Chilli Fruits, Dragon's Secret,

Jeśli uda się nam w czasie trwania promocji postawić w tych grach zakłady na kwotę co najmniej 227,08 złotych, to wtedy właśnie w nagrodę dostaniemy wspomniane 25 FS. Polecamy też zajrzeć na stronę Fortune Clock, gdzie znajdują się dodatkowe informacje.

W kasynie tym można także liczyć na darmowe spiny od depozytu w kilku innych akcjach. Możemy zdobyć:

60 free spinów w Sevens&Fruits 6 reels

50 free spinów w Pink Elephants

40 free spinów w Book of Sun Multichance

Odbierz 25 free spins

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj