Dzień Św. Patryka z ruletką live i pulą 80 000zł w Betsafe

Wygraj 10 000 PLN  w gotówce w BetsafeBetsafe świętuje dzień Św. Patryka! A to z kolei oznacza kolejną promocję. Tym razem w jej puli znalazło się 80 000 złotych. Część tej kwoty możesz zapewnić sobie już teraz. Wystarczy podejść odpowiedzialnie do przedłożonego działania. W ciągu tygodnia stu zwycięzców sięgnie po sporą kasę.

Tak całość opisuje kasyno: „Graj przy naszych stołach Evolution Roulette, stawiaj co najmniej 20 PLN na dowolne numery i zdobywaj punkty za każdym razem,gdy wypadnie 4, 7, 17 lub 23. A jeśli wypadnie 0, podwoimy Twoje punkty! Zapisz się teraz i rozkręć na dobre.” – co zatem musicie zrobić? Po pierwsze zalogujcie się na swoim aktywnym koncie gracza.Do promocji należy się zapisać poprzez stronę Betsafe. Następne konieczne jest granie przy stołach Evolution Roulette z prawdziwymi krupierami. Za waszą aktywną grę za prawdziwe pieniądze przyznawane będą punkty. Bonus w ruletce online wygrywają te osoby, które zgromadzą ich jak najwięcej. Ilość punktów zależna jest od tego, za jakie kwoty gracie. Pierwszy poziom dostępny jest do 99,99 zł (1 punkt), drugi do 199,99 (5 punktów), trzeci od 399,99 (10 punktów) i czwarty od 400 złotych (20 punktów). Liczba zero zgodnie z wytycznymi kasyna odda wam podwojenie całej puli. Na stronie kasyna znajdziecie dokładną rozpiskę nagród przypisanych do konkretnego miejsca. Za pierwsze otrzymacie aż 10 000 zł!

Pełen regulamin znajdziecie na stronie Betsafe. To właśnie tam widnieją wszelkie wytyczne z warunków i zasad z którymi musicie się zapoznać. Znajduje się tam także proste objaśnienie regulaminu oraz samej gry, dzięki czemu późniejsza rywalizacja przy Evolution Roulette będzie prostsza i bardziej dostępna dla aktywnych graczy.

Wygraj 10 000 PLN w gotówce

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj