✨ Ekskluzywny bonus i misja z Endorphina- wygraj FS

Spiny za zadania w kasynie Hit'n'SpinNa graczy w kasynie Hit'n'Spin czeka już teraz Ekskluzywny bonus i misja z Endorphiną. To specjalna oferta, gdzie za wykonanie określonych zadań zdobywa się darmowe spiny. Te z kolei będą świetną szansą na dodatkowe wygrane w tym kasynie. Kasyno Hit'n'Spin wprowadziło u siebie specjalną promocję związaną ze slotami marki Endorphina. Jest to wydarzenie, które wystartowało 7 czerwca i będzie dostępne do 16 czerwca. Zadaniem gracza jest wykonanie 2 podstawowych kroków. Pierwszym będzie depozyt, zaś kolejnym obstawianie zakładów.

Krok 1 pozwala graczom odebrać w kasynie ekskluzywny bonus za depozyt od 100 PLN. Dzięki temu na konto trafi 25 darmowych spinów na Joker Stoker oraz 25 darmowych spinów na Hell Hot 100

Krok 2 pozwala z kolei zdobyć ekskluzywny bonus za misję. Podzielony jest on na 3 zadania, dzień po dniu, które należy po kolei wykonać:

  • Dzień 1: Bonus w postaci 50 darmowych spinów na Joker Stoker jeśli postawisz minimum 400 PLN.

  • Dzień 2: Bonus w postaci 75 darmowych spinów na Dazzling Crown jeśli postawisz minimum 400 PLN.

  • Dzień 3: Bonus w postaci 100 darmowych spinów na Hell Hot 100 jeśli postawisz minimum 400 PLN.

Każdy taki bonus można aktywować i otrzymać tylko raz. Zaś jedną nagrodę za misję można odebrać także raz dziennie. Każdy odebrany przez nas bonus będzie podlegał wymogowi obrotu x40, a maksymalnie można wygrać z niego do 2000 PLN. Szczegóły akcji na stronie kasyna.

Zawalcz o darmowe spiny

Aktualne Promocje Hit'n'Spin


Skomentuj