Evoplay's Spins of Love turniej z 12 000€ w VulkanVegas

Turniej Evoplay's Spins of Love TournamentWalentynki kojarzą się nam z typowym klimatem miłości, sercami, zakochanymi. Jednak w przypadku graczy hazardowych święto to kojarzy się z ciekawymi promocjami i turniejami w kasynach online. Tak właśnie mamy w popularnym kasynie Vulkan Vegas, gdzie można wziąć udział w turnieju z pulą wynoszącą 12 000 euro.

Nowy bonus w Vulkan Vegas przygotowany został wraz z firmą Evoplay, która jest jednym z najbardziej znanych producentów gier na rynku. Trwa on dokładnie od 8 lutego 2022 do 19 lutego 2022 do 23:59 UTC. W czasie tego wydarzenia gracze będą walczyć między sobą o nagrody z puli 12 000 euro. Na końcu na nagrody liczyć może 100 najlepszych graczy.

Naszym zadaniem jest obstawianie zakładów na wybranych grach: Midnight Show, Candy Dreams, Anubis Moon, Indiana’s Quest, Curse of the Faraon, Runes of Destiny, Dragon’s Tavern, Forest Dream oraz Tree of Light.

Podczas obstawiania musimy wybrać dla siebie stawkę w wysokości co najmniej 0,20 EUR. Im więcej punktów zdobędziemy na zakładach, tym wyżej znajdziemy się w tabeli liderów. Punkty są tutaj przyzwane za zdobywane wygrane na wymienionych slotach. Jeśli postawimy zatem 1 euro, a wygramy 25 euro, to wtedy na nasze konto dodatkowo trafi 25 punktów do tabeli liderów. Im więcej punktów dostaniemy, tym będziemy mieć oczywiście więcej szans na znalezienie się wśród 100 najlepszych graczy. Ci zaś mogą liczyć na mniejsze lub większe nagrody. Warto zapoznać się z dodatkowymi informacjami na stronie internetowej, jak i również można sprawdzić, z jakich innych promocji oraz turniejów można skorzystać w tym kasynie.

Sięgnij po nagrodę z puli 12 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj