Exotic boom turniej z pulą 4 500€ w Spinamba

Sięgnij po część z puli 4 500€ w turnieju egzotycznym boom w SpinambaEgzotyczny Boom to kilkupoziomowa loteria kasyna Spinamba. Za jej sprawą możecie dołączyć do wyścigu o część z puli na poziomie 4 500€. Zawody potrwają od 30 marca aż do 12 kwietnia włącznie i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o swoje szanse na sukces.

Wyniki możecie stale monitorować za sprawą strony operatora, gdzie udostępniono pełen komplet informacji o loterii. Nagrodzonych zostanie 50 zwycięzców. Poza nagrodami rzeczowymi i bonusami ubiegać się będziecie o punkty do Tabeli Liderów. To za jej sprawą wydane zostaną następne prezenty, o jeszcze większej wartości. O co jednak walczycie w Egzotycznym Boomie? Oto pełna lista poziomów.Pierwszy z nich zaczyna się już przy pierwszej wpłacie. Tu walka toczy się o smartfon OPPO, słuchawki JBL, whisky Jack Daniels, korkociąg elektryczny Xiaomi i bateria HIPER. Potem jest jednak jeszcze lepiej, bowiem w grę wchodzi smartfon Sony i Xiaomi, ale też bransoletka fitness i koniak czy darmowe bonusy. W każdym przypadku sami decydujecie o tym, jaki poziom nagród was interesuje. Im więcej będziecie deponować, tym lepiej dla was. Nie zapominajcie jedynie o tym, że obowiązują tu proste reguły gry, których należy przestrzegać pod kątem regulaminu. Mając taką wiedzę możecie korzystać z kompletu premii, jakie przygotowano na ten czas w Spinambie.

Warunki i zasady są tu obligatoryjne, ale jeśli nie wiecie jak je sprawdzić lub macie pytania do obsługi, wystarczy wejść na czat na żywo kasyna. Jest on dostępny całą dobę, a konsultanci reagują w ciągu ledwie kilku minut. Dzięki temu skoncentrujecie się na zabawie i wygrywaniu swojej wymarzonej nagrody.

Sięgnij po część z puli 4 500€

Aktualne Promocje Spinamba


Skomentuj