Fishrolle MPN z pulą 400 000 € w Betsafe

Fishrolle turniej pokerowy BetsafeNa Betsafe czekaja na was tzw. Fishrolle. Są to zawody organizowane co dzień i co tydzień. Za ich sprawą możecie liczyć na udział w sporej puli gotówkowej. Łącznie do wygrania czeka aż 400 000€, mówimy zatem o potwornie dużych pieniądzach. Jak zaznacza sam organizator, to świetny mix, który przekona tak nowych, jak i zaawansowanych użytkowników do gry: „Wszystko co dobre z Kasyna i Pokera, połączone w genialne i unikatowe Fish Party Sit & Go! W turniejach z rosnącym jackpotem odnajdziesz morze możliwości do złowienia niesamowitej nagrody.”

Czy zatem warto wziąć udział? Jak najbardziej! Kiedy można zagrać? Oto podstawowe informacje w tej sprawie:Całość MPN od Betsafe potrwa w dniach od 17 lutego do 1 marca. W tym czasie możecie liczyć na wydarzenia co poniedziałki (17, 24.02 i 02.03) w godzinach między 18:30 a 19:30, ale też co dzień. Jak pisze operator: „Pomiędzy 10 lutego a 1 marca, zagraj w ciągu dnia w Fish Party za buy-iny o łącznej wartości 10 €, aby wziąć udział w freerollu flip Fish Party z pulą nagród 500 €; odbywają się następnego dnia, o godz. 18:00.” Nagrody są tu zmienne i zawsze warto sprawdzić dokładną pulę, jak również przypisane tu zadania. Swoje postępy możecie śledzić za sprawą zakładki Moje Osiągnięcia.

Pełen regulamin bonusu pokerowego jak również wytyczne godzin, wpisowych i potencjalnych wygranych, znajdziecie na stronie operatora. Poza Fishrollami MPN znajdziecie tam także inne ciekawe wydarzenia, które skierowane są do graczy pokera, ale też fanów klasycznego kasyna. O wszystkich tych dodatkach notujemy także za sprawą naszego serwisu. Powodzenia!

Złów część niesamowitej puli

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj