Free spiny, gotówka i vouchery Bingo do odebrania w Unibet

Ekskluzywne dodatki w mini grach od UnibetCodzienne misje w minigrach będą dla was ciekawym uzupełnieniem klasycznej oferty Unibet. Dzięki nim możecie wykorzystać pozostałe środki na wywalczenie kolejnych szans i większych pieniędzy. W ten sposób rozgrywka będzie trwać, poznacie nowe ciekawe hity, a przy okazji zapewnicie sobie realne szanse do tego, by naprawdę wygrywać.

Jak pisze sam operator „W ciągu najbliższych dwóch tygodni możesz wygrywać dodatkowe pieniądze, darmowe spiny i vouchery Bingo w ekscytujących minigrach.” – po czym dodaje jeszcze: „Wykonuj codzienne misje, a oprócz łupów w Bingo the Kid, Moby Dick i innych zabawnych grach, zgarniesz zdrapkę.” Poniżej wyjaśniamy jak działa cały proces krok po kroku. Najpierw należy się zatem zapisać. To tylko jedno kliknięcie żółtego przycisku znajdującego się na stronie promocji Wiosenne misje w minigrach. Aby otrzymać samą zdrapkę, konieczne będzie ukończenie widocznych misje w samych grach, z czego dwie z nich są tu wyłączone (sprawdź listę na Unibet). Nagrodami w zdrapkach, które wywalczycie w ten sposób są darmowe spiny, vouchery bingo, ale też realne pieniądze. Cała promocja trwa od 11 do 24 maja i właśnie w tym czasie możecie każdego dnia dołączać do zabawy. Nie ma tu ograniczeń od Unibet, dzięki czemu nic nie stanie na przeszkodzie, by realnie próbować swoich sił dzień po dniu.

W regulaminie tego wydarzenia znajdują się niezbędne warunki i zasady. Ich określenie i zrozumienie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Dlatego też gorąco zachęcamy do próbowania i testowania swoich sił. Minigry to bardzo ciekawe uzupełnienie, którego możecie jeszcze nie znać. Warto ten stan rzeczy zmienić, a kto wie, może szczęście się uśmiechnie?

Odbierz atrakcyjne bonusy

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj