Gazmix turniej valentynkowy z pulą 15 000€ w GGbet

Bonus Gamzix „Love Wins” w GGBetWalentynki to specyficzne wydarzenie, kiedy to wiele mówi się o miłości, uczuciach. Z tego też powodu w telewizji mamy komedie romantyczne, w sklepach pełno produktów miłosnych, Jednak również i kasyna online złapały ten specyficzny klimat. Przykładem tego może być to, że w kasynie GGBet trwa obecnie turniej o nazwie Love Wins z pulą nagród wynoszącą aż 15 000 EUR.

Najnowszy bonus w kasynie GGbet o nazwie Love Wins wystartował 11 lutego i trwać będzie do 21 lutego. Uczestnicy turnieju mogą walczyć między sobą o nagrody z puli 15 000 EUR. Po zapisaniu się do akcji, konieczne jest tutaj obstawianie zakładów na automatach do gry marki Gamzix. Jest ona współorganizatorem tego wydarzenia. Wśród slotów turniejowych znajdziemy między innymi: Gold of Maya, Make Money Rich Edition, Hot Life, Really Hot, Banana Bar, The Hottest Game, Snow Coin: Hold The Spin, Sunny Coin: Hold The Spin, Hot Life Buy Bonus, GG Coin: Hold The Spin, Really Hot Flaming Edition, 40 Chilli Fruits Flaming Edition, Gold Mania, , Go Wild, Book of Symbols, 40 Chilli Fruits, Make Money, Burning Power.

Sam turniej to de facto dwa niezależne etapy. Pierwszy z nich ma miejsce od 11 do 14 lutego, a do rozdania w nim jest 7500 EUR. Drugi z kolei odbywa się od 18 do 21 lutego, gdzie także do rozdania jest 7500 EUR. Możemy wtedy zdobywać punkty według wzoru wysokość wygranej / wysokość stawki. Wraz z wysokimi wygranymi i niskimi stawkami mamy większe szanse na znalezienie się wśród najlepszych graczy tego turnieju.

META

Odbierz bonus

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj