Gazmix w wiosennej promocji z pulą 20 000€ w GGbet

Gamzix's 'Happy Spring' w nowej promocji w GG.BETWraz z nadchodzącą wiosną będziemy odczuwać więcej ciepła, jak i widzieć słońca za oknem. Nie da się ukryć, że sporo osób czeka na koniec zimy. Z tego też powodu także i w kasynach online pojawiają się różnego rodzaju akcje, których zadaniem jest przygotowanie nas na wiosnę, jak i zapewnienie atrakcyjnych nagród. Jedna z nich będzie miała miejsce w kasynie GG.BET.

Nowa promocja w kasynie GG.BET to specjalny wiosenny turniej, który składa się z dwóch etapów. Całość zaczęła się 7 marca i trwać będzie do 20 marca. Pierwszy turniej odbędzie się między 7 a 13 marca, a drugi będzie miał miejsce między 16 a 20 marca. Wziąć udział w nim może każdy, kto zapisze się do tej promocji. Następnie konieczne jest obstawianie zakładów za co najmniej 0.20 EUR na wybranych slotach. W tym wypadku GG.BET wyznaczyło dla nas konkretne gry: Gold Mania, Sunny Coin: Hold The Spin, GG Coin: Hold The Spin, Really Hot Flaming Edition, 40 Chilli Fruits Flaming Edition, The Hottest Game, Burning Power, 40 Chilli Fruits. To właśnie na nich mamy obstawiać zakłady.

Każda wygrana będzie dla nas ważna. Nie tylko zapewni nam środki na konto, lecz również sprawi, że dostaniemy punkty do tabeli turniejowej. Punkty są obliczane według prostego wzoru: wygrana dzielona przez stawkę. Jeśli zatem postawiliśmy 5 EUR a wygraliśmy 50 EUR, to dostaniemy 10 punktów do tabeli. Na koniec najlepsi gracze dostaną nagrody z puli po 10 000 EUR. Wszystkie takie nagrody są gotówkowe, co sprawia, że od razu trafią na konta graczy.

Podziel pulę 20 000€

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj