Graj i odbieraj dodatkową gotówkę każdego dnia z kasynem Qbet

5% Cashback oraz 20% Rakeback w promocji kasynowej QbetCoraz więcej kasyn online oferuje swoi klientom nagrodę pocieszenia, którą jest cashback. Ten oznacza bowiem zwrot części z przegranych zakładów. Dzięki temu nie trzeba być całkiem na minusie. Dziś chcielibyśmy przedstawić promocję, która ma miejsce w kasynie Qbet, gdzie każdego dnia można liczyć na zwrot na swoje konto.

W kasynie Qbet klienci zawsze otrzymają gotówkę prosto do swojego portfela, każdego dnia i przy każdym spinie, który wykonają! Bez ukrytych warunków czy wymogów obrotu. Tylko i wyłącznie gotówka! Im więcej gramy, tym więcej możemy wypłacić! Każdy z graczy dostać może 20% rakeback od swoich spinów, naliczanych przy każdym spinie. Dodatkowo dostać można codzienny 5% cashback bonus, czyli zwrot 5% od swoich strat netto. Należy oczywiście zapisać się do oferty na stronie Bonusów.

Aby wziąć udział w Instant Cashback, należy odwiedzić stronę Bonusów i aktywować Instant Cashback w sekcji dostępnych nagród. Instant Cashback zapewni 20% rakeback od wszystkich stawek użytkownika w kasynie. Im więcej postawisz, tym większy cashback zostanie wygenerowany. Rakeback = stawka x 1% x procent rakeback. Taki rakeback jest obliczany na żywo i widoczny w karcie nagród. Dzienny cashback z kolei przyznaje 5% strat z prawdziwych pieniędzy: stawki w kasynie - zwrot - użyty bonus Minimalna kwota wypłaty Cashback wynosi 5€. Maksymalna możliwa do zebrania kwota cashbacku to €200. Są to środki, które nie podlegają warunkom obrotu, więc od razu znajdą się na koncie gracza. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Qbet


Skomentuj